Thomas Henry: nieuwe smaken!

Thomas Henry is een Engelse naam, maar de mixers komen uit het hippe Berlijn. Thomas Henry was een vooraanstaande apotheker in het Engeland van begin 18e eeuw. Hij was de eerste die het lukte om kwalitatief hoogwaardig koolzuurhoudende drank te produceren en is daarmee de grondlegger van de hedendaagse frisdranken.

Thomas Henry Mystic Mango
De Thomas Henry Mystic Mango combineert zoete mango met een pikante kick van pitanga fruit. Lekker op zichzelf met ijs en een schijfje limoen of ‘in de mix’ met Sailor Jerry rum.

Cocktail: Mango Madness
Ingrediënten

  • 30ml rum
  • 10ml suikersiroop
  • 10ml room
  • Thomas Henry Mystic Mango
Schenk de rum, suikersiroop en room in een glas en mix het geheel. Voeg ijsblokjes toe en vul het glas af met Thomas Henry Mystic Mango. Garneer met een mangoschil. 


Thomas Henry Pink Grapefruit
Bij Thomas Henry Pink Grapefruit is zoet en zuur perfect in balans. Deze deze variant speelt perfect in op de huidige trend in roze drankjes. Thomas Henry Pink Grapefruit is een intens en uniek drankje, puur over ijs of als sour cocktail met bijvoorbeeld Naked Grouse.

Cocktail: Pink Paloma

Ingrediënten
  • 40ml 100% agave tequila blanco
  • 20ml verse limoensap
  • Thomas Henry Pink Grapefruit
Vul een glas met ijs. Voeg de tequila en limoensap toe. Vul aan met Thomas Henry Pink Grapefruit en garneer met een schijfje limoen. Maak af met een snufje zout.


Zoe van Aken
Zoe van Aken 03 Augustus 2021

Eerdere blogs van Zoe van Aken